Sklep z zabawkami - TOYSRUS

 

Nazwa

TOYS „R“ US

opis

TOYS”R”US – czyli „zabawki są nami” – to bardzo fajny sklep z zabawkami, ubraniami i innymi produktami dla dzieci. Na powierzchni kilkuset metrów kwadratowych można tu znaleźć praktycznie wszystkie zabawki, których zapragną nasze dzieciaki.

To właśnie ten olbrzymi wybór i ceny porównywalne do tych w Polsce (swego czasu, zwłaszcza, gdy kurs EUR/PLN był poniżej 4,0 ceny były nawet niższe niż w naszym kraju) powoduje, że zdecydowaną większość zabawek dla naszych dzieci kupujemy właśnie w Toysrusie.

Odpowiednie zabawki znajdą tu zarówno Małe Królewny poszukujące lalek oraz Kena dla swojej Barbie oraz  Młodzi Konstruktorzy, którzy marzą o nowych budowlach z klocków Lego. W Toysrus można zakupić również wiele zabawek edukacyjnych, choć w tym przypadku przyda się pewnie znajomość języka niemieckiego.

Wizyta w Toysrus to również doskonały sposób na zakup wszelkiego rodzaju prezentów dla dzieciaków – od urodzinowych po te, które powinien kupić Mikołaj.

adres

Walter Schreiber Platz 1, Berlin, Niemcy

www

www.toysrus.de

e-mail

service@toysrus.de (adres do centrali)

godziny otwarcia

Poniedziałek-piątek 10:00 - 20:00, sobota 10:00-18:00, niedziela zamknięte

dojazd

Polecamy Państwu Toy”R”US, który znajduje się w dzielnicy Steglitz, w  centrum handlowym Schloss Strassen Center, gdzie znajduje się również PRIMARK, market REWE (zakupy spożywcze, chemia gosp.), oraz McDonalds i Subway.

U-Bahn (metro) – stacja Walther Schreiber Platz - linia U9

Więcej szczegółów nt. transportu publicznego w Berlinie na www.bvg.de

Samochód można odpłatnie zaparkować przy ulicy lub na parkingu centrum handlowego.

rekomendowany czas pobytu

Ok. 30 minut

podpowiedzi

W okolicy znajduje się jeszcze kilka centrów handlowych oraz domów towarowych - ulica Schloss Strasse to jedna z największych atrakcji zakupowych Berlina.

 

Kontakt