Schloss Strassen Center

Schloss Strassen Center (SSC) to centrum handlowe średniej wielkości położone w dzielnicy Steglitz – niedaleko od centrum Berlina. I w zasadzie ani liczba sklepów (ponad 30) ani wielkość centrum, ani projekt nie jest niczym szczególnym. Ale tym co przyciąga tłumy klientów jest PRIMARK – czyli jedna z najmodniejszych obecnie sieciówek.

 

PRIMARK zajmuje 2 kondygnacje i oferuje ogromny wybór odzieży dla wszystkich grup wiekowych dla obu płci – choć oczywiście 80-90% to klientki. Możemy tu kupić również bieliznę, obuwie, dodatki, biżuterię i akcesoria. Wszystko w bardzo przystępnych cenach. Ale uwaga !!! Każda dziewczyna, która wchodzi do PRIMARKU spędza tam minimum 2 godziny. Trzeba więc uzbroić się w dużo cierpliwości.

 

Oprócz PRIMARKU w SSC mamy tu również duży sklep z zabawkami TOYSRUS, Cyperport (elektronika użytkowa), supermarket REWE, drogerię DM i McDonaldsa. Jest również bardzo duży Fitness First i wielopoziomowy parking (pierwsza godzina 2 EUR, następne 1 EUR). Wygodny dojazd zarówno samochodem jak i metrem – linia U2.

 

Adres: Wather-Schreiber Platz 1

www.schloss-strassen-center.de

dojazd: U-Bahn U2 przystanek Walther-Schreiber Platz

godziny otwarcia: poniedziałek – sobota 10-20 (Primark 9 -21).

Kontakt