Sakura - restauracja japońska - sushi all you can eat

Japanisches restaurant SAKURA Berlin – możnaby powiedzieć cóż to za atrakcja – jakaś tam knajpka. No, ale ponieważ jest to MOJA ULUBIONA KNAJPKA pozwalam ją sobie wrzucić jako atrakcję dla naszych gości. Zwłaszcza dla osób, które nocują przy Kaiserdamm 33, ale również dla wszystkich gości w apartamentach Danckelmann, Leibniz, Spandauer Damm oraz Richard Wagner. SAKURA to idealne miejsce dla wszystkich miłośników kuchni azjatyckiej i sushi – dodatkowo to świetna propozycja dla osób lubiących dobrze zjeść i nie martwić się o wysokość rachunku. W Sakurze mamy bowiem do dyspozycji bufet „jesz ile chcesz” w cenie:

CRAZY HOURS 8,40 EUR od 15:00 do 17:00
HAPPY HOURS 9,90 EUR od 12:00 do 15:00
SPECIAL HOURS 12,50 EUR od 17:00 do 22:00

W ramach powyższych ofert mamy do dyspozycji spory zakres sushi, przygotowywane na oczach klientów smażone filety rybne, wieprzowinę, warzywa, 2 zupy (w tym miso), dania z drobiu (kurczak, kaczka), ziemniaczki, pełen zestaw dodatków i przypraw. Są również desery – np. banany w cieście czy lody. W cenie nie są zawarte jedynie napoje.

Strona internetowa: www.sakura-berlin.de

Adres: Kaiserdamm 32, Berlin

Dojazd: Metro linia U2 (przystanek Kaiserdamm), S-Bahn linia S41, S42, S45, S46 – przystanek Messe Nord / ICC.

Godziny otwarcia: codziennie od 12:00 do 22:00 

Rekomendowany czas pobytu: w zależności od apetytu 

Podpowiedzi: W pobliżu Funkturm – wieża radiowa, można wjechać windą na jej szczyt i podziwiać piękną panoramę Berlina oraz Messe Berlin (Targi Berlińskie), na spacer polecamy jeziorko Lietzensee wraz z placem zabaw dla dzieci, a w zasięgu 15-minutowego spaceru znajduje się Pałac Charlottenburg

Kontakt