Opis


Kaiserdamm 33. To przestronne i przytulne zarazem mieszkanie położone przy jednej z centralnych ulic Charlottenburga, który jest jedną z najpiękniejszych dzielnic zachodniej części Berlina.
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (jest winda), po lewej stronie od wyjścia z windy, na dzwonku nazwisko Kiecko  w bloku na rogu Kaiserdamm i Soorstrasse.

 

Mieszkanie składa się z:
salonu - 20,5 m2,
sypialni - 8,5 m2,
łazienki -3,5 m2,
kuchni - 4m2 oraz
przedpokoju - 3 m2.

Wejście do kuchni i sypialni bezpośrednio z salonu. Na dziedzińcu budynku (wjazd od strony Soorstr.) znajduje się parking dla mieszkańców z bramą zamykaną na klucz (cena 10 EUR / dzień).

 

Mieszkanie jest fantastycznie położone – na przedłużeniu Unten den Linden i 17 Juni (ciąg od Bramy Brandenburskiej poprzez Statuę Zwycięstwa do Charlottenburga), dogodne połączenia ze ścisłym centrum miasta zarówno S i U-Bahnem (stacja Th. Heuss Platz lub Kaiserdamm w odległości ok. 200m), jak i samochodem. Dogodny dojazd zarówno z lotnisk Tegel i Schonefeld jak i dworca kolejowego Hauptbahnhof i Zoologischer Garten.

 

Blisko do sklepów (Aldi, Kaisers) oraz wielu restauracji (pod blokiem restauracja japońska SAKURA - pyszne sushi w ofercie all you can eat za 7,90 EUR, w odlegości do 500 metrów restauracje turecka, włoska, meksykańska, sigapurska, niemiecka, chińska. Polecam zwłaszcza kebab przy Konigin Elisabeth.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również park z jeziorkiem Lietzensee (wspaniały plac zabaw dla dzieci) oraz Targi Berlińskie i Centrum Kongresowe (ICC Messe Berlin).

 

Piętnastominutowy spacer wystarczy, aby dojść do Pałacu Charlottenburg - jednej z największych atrakcji turystycznych Berlina (zwiedzanie wnętrza oraz ogromnego ogrodu to atrakcja na wiele godzin!) - dla rodzin z dziećmi polecamy skorzystanie z dużego placu zabaw vis-a-vis Pałacu.

 

 

X – apartament Kaiserdamm

X – apartment Kaiserdamm

1.       Stacja metra U2 KAISERDAMM

1. Subway station KAISERDAMM – U2 line

  1.      Stacja S-Bahn MESSE NORD / ICC

2. S-Bahn station MESSE NORD / ICC

3.       Targi Berlińskie, centrum ICC, wieża radiowa

3. Berlin Fair, ICC center, Radio Tower

4.       Zjazd nr 7 (KAISERDAMM) z autostrady A100

4. Exit 7 (KAISERDAMM) from highway A100

5.       Sklep ALDI

5. Supermarket ALDI

6.       Jezioro Lietzensee – wraz z placem zabaw.

6. Lake Lietzensee – with playground for children

  1. Centralny dworzec autobusowy ZOB

7. Central bus station ZOB

 

Kontakt