Opis

Richard Wagner Platz. Przestronne mieszkanie położone tuż przy Ratuszu Charlottenburg, 300 metrów od Pałacu Charlottenburg - największej atrakcji turystycznej Charlottenburga, który jest jedną z najpiękniejszych dzielnic zachodniej części Berlina.
Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze (drzwi po prawej, na dzwonku nazwiska Kardaś/Sorówka) w 3 kondyngacyjnym bloku przy Otto-Suhr-Allee 108a.

Mieszkanie składa się z:
salonu - 20,9 m2,

sypialni - 7,6 m2
łazienki  4,9 m2,
kuchni - 4,9 m2 oraz
przedpokoju - 4,6 m2.

Oferujemy Państwu również miejsce w zamykanym garażu wielostanowiskowym - miejsce numer 77, trzecie po lewej od wjazdu (cena 10 EUR / dzień).

Mieszkanie znajduje się w dzielnicy Charlottenburg (przy Richard Wagner Platz), fantastyczne położenie – 300 metrów od Pałacu Charlottenburg. Dogodne połączenia ze ścisłym centrum miasta U-Bahnem (stacja Richard Wagner Platz 20, tak dwadzieścia !!! metrów od wyjścia z bloku) jak i samochodem. Do dyspozycji miejsce parkingowe w garażu dla mieszkańców bloku (parkować można również przy ulicy – bezpłatnie).

Blisko do sklepów (Aldi, Plus) oraz wielu restauracji. Tuż przy bloku 2 ciekawe sklepy - sklepik azjatycki z egzotycznymi artykułami (głównie spożywka) oraz sklep sieci Ernstings Family - fajne ciuchy, głównie dla dzieci w przystępnych cenach.

 

Pięciominutowy spacer wystarczy, aby dojść do Pałacu Charlottenburg - jednej z największych atrakcji turystycznych Berlina - dla rodzin z dziećmi polecamy skorzystanie z dużego placu zabaw (bezpłatny!) vis-a-vis Pałacu. 15 minut wystarczy, aby dojść do miejsca gdzie znajdują się Targi Berlińskie (Messe Berlin / ICC) – słynne z takich imprez targowych jak Grune Woche (targi żywności w styczniu) ITB (targi turystyczne w marcu) czy IFA (targi elektroniki we wrześniu). Również około 15 minut potrzebujecie Państwo, aby znaleźć się na Wilmersdorfer Strasse – to raj dla osób chcących dokonać w Berlinie zakupów (Peek & Cloppenburg, H&M, Media Markt, Karstadt, Woolworth, Spielmax, Leiser oraz wiele małych sklepików, w których można kupić praktycznie wszystko).

 

X – apartament Richard Wagner

X – apartment Richard Wagner

1.       Stacja metra U7 RICHARD WAGNER PLATZ

1. Subway station RICHARD WAGNER PLATZ – U7 line

2.       Sklep KAISERS

2. Supermarket KAISERS

3.       Sklep REICHELT

3. Supermarket REICHELT

4.       Sklep REWE

4. Supermarket REWE

5.       Pałac Charlottenburg

5. Castle Charlottenburg

6.       Place zabaw dla dzieci

6. Playgrounds for children

7.       Ulica handlowa Wilmersdorfer Strasse – centrum handlowe Wilmersdorfer Arcaden i wiele sklepów

7. Shopping promenade Wilmersdorfer Strasse – shopping mall Wilmersdorfer Arcaden and a lot of shops

 

Kontakt