Opis

Kudamm West. To przestronne i przytulne zarazem mieszkanie położone przy słynnym Kudammie - najbardziej znanej ulicy handlowej Berlina Zachodniego - na Charlottenburgu, który jest jedną z najpiękniejszych dzielnic zachodniej części Berlina.
Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (jest winda).

 

Mieszkanie składa się z:
salonu,
sypialni,
łazienki,
kuchni, p

przedpokoju.

Mieszkanie jest bardzo fajnie położone – tuż przy zachodnim skraju Kudammu, dogodne połączenia ze ścisłym centrum miasta zarówno S-Bahnem (stacja Berlin Halensee) jak i U-Bahnem (stacja metra Konstanzerstrasse oraz Adenauer Platz), linie autobusowe M19 i M29 jak i samochodem. Dogodny dojazd zarówno z lotnisk Tegel i Schonefeld jak i dworca kolejowego Hauptbahnhof i Zoologischer Garten. Mieszkanie tuż przy zjeździe z autostrady wewnętrznej - A100 - zjazd nr 12 Kurfurstendamm.

 

Blisko do sklepów (Aldi, Kaisers) oraz wielu restauracji. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się również park z jeziorkiem Halensee oraz Targi Berlińskie i Centrum Kongresowe (ICC Messe Berlin).

 

Piętnastominutowy spacer wystarczy, aby dojść do Pałacu Charlottenburg - jednej z największych atrakcji turystycznych Berlina (zwiedzanie wnętrza oraz ogromnego ogrodu to atrakcja na wiele godzin!) - dla rodzin z dziećmi polecamy skorzystanie z dużego placu zabaw vis-a-vis Pałacu

Kontakt