Karstadt Snappchen Center

Prawdziwa „petarda” dla wszystkich miłośników zakupów w obniżonych cenach i polujących na okazje. Schnappchen  Center (centrum okazji) to miejsce, gdzie przez cały rok można znaleźć pełnowartościowe, jak również markowe produkty, które trafiają tu z sieci niemieckich domów towarowych Karstadt.

 

Centrum zajmuje 3 kondygnacje w budynku, który posada również swój parking wielopoziomowy. Na parterze znajdziemy obuwie, odzież sportową, torby i walizki oraz artykuły sezonowe. Na 1 piętrze królują ubrania dla pań i panów, natomiast na 2 piętrze znajdziemy artykuły przemysłowe – przybory kuchenne, artykuły wyposażenia wnętrz, pościel.

 

Szczególnie polecamy wizytę w Karstadt Schnappchen Center w okresie wyprzedaży zimowych (WinterSchlussVerkauf WSV) i letnich (SommerSchlussVerkauf SSV). Można wówczas znaleźć wiele towarów przecenionych o 50, a nawet 70% - i co ważne przecenionych z cen, które zawierają już rabat. A to może oznaczać np. koszule męskie za 5 EUR, kaszmirowe sweterki za 7 EUR czy markowe kurtki za 25 EUR.

 

Wizyta w Schnappchen Center może stanowić również okazję do odwiedzenia dzielnicy Neukolln, miejsca stanowiącego wyjątkową mieszankę „ciężkiej” i solidnej architektury niemieckiej przełomu wieków (XIX i XX naturalnie) oraz kolorowej (przeważnie tureckiej) ludności zamieszkującej te okolice. Atmosfera ulicy prawie jak w Stambule.

 

adres: Karl-Marx-Strasse 101-105

www.karstadt.de

dojazd: metro (linia U7) Rathaus Neukolln, autobusy 194, 104,365 przystanek Rathaus Neukolln

godziny otwarcia: pon-sob 10-19

Kontakt