Jak i gdzie kupić bilety na mecz Hertha BSC

Najlepszą drużyną futbolową Berlina jest obecnie BSC Hertha. Zespół Herthy w ostatnich latach radził sobie z różnym powodzeniem - kilkakrotnie spadał z 1.Bundesligi, jednak obecnie wydaje się być stabilnym elementem najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech.

 

Hertha rozgrywa swoje mecze na Stadionie Olimpijskim (Olympiastadion), która ma obecnie (po przebudowie dokonanej przed MŚ w piłce nożnej w 2006r.) pojemność 74,5 tysiąca widzów. Stadion zlokalizowany jest w zachodniej części miasta w dzielnicy Charlottenburg. Adres to Olympischer Platz 3 - dojazd S-Bahnem S5 do stacji Olympiastadion oraz metrem, linia u2 do stacji Olympia-Stadion.

 

Bilety na mecze Herthy można kupić w internecie - na oficjalnej stronie klubu http://www.herthabsc.de w zakładce TICKETS. Ceny biletów zaczynają się już od 14 EUR za najmniej ciekawe miejsca do 89 EUR na głónej trybunie.

 

Jeśli jesteśmy już w Berlinie możemy nabyć bilety w kasach przy stadionie, w 2 sklepach firmowych przy stadionie oraz w 3 innych sklepach firmowych (Fanshop) - w Europa Center, na dworcu głównym Hauptbahnhof oraz w Gropius Passagen. 

 


Wyświetl większą mapę

Kontakt