Cennik

Cena wynajmu zależy od terminu, ilości noclegów. Dokładne informacje o dostępnych terminach i cenie po wysłaniu maila lub smsa. Ceny za cały apartament dla 1-4 osób, każda kolejna osoba 15 EUR / nocleg. Płatność w złotych lub w euro!

Poniżej aktualne ceny - informacje o sezonach mają charakter orientacyjny, nie obejmują sezonów specjalnych, takich jak Sylwester, Boże Narodzenie, Wielkanoc, Berlin Marathon, imperzy targowe, długie weekendy,terminy specjalne.

 

ceny w EUR / nocleg / apartament

sezon wysoki

lipiec - wrzesień

średni sezon

 

niski sezon

listopad - luty

koszt serwisu

pościel, check-in

Leibniz

90

80

70

40 EUR/pobyt

Kaiserdamm

100

90

80

40 EUR/pobyt

Richard Wagner

100

90

80

40 EUR/pobyt

Spandauer Damm

80

70

60

40 EUR/pobyt

 

Dopłata za noclegi weekendowe (piątek/sobota oraz sobota/niedziela) 10 EUR / nocleg.

Ceny pozostalych apartamentów dostępne na zapytanie - płatne w EURO, a kaucja wynosi tam 100 EUR i jest zwracana przy wyjeździe !

Przy rezerwacji 7 i więcej noclegów dokonujemy indywidualnych wycen (możliwy RABAT).

Procedura rezerwacji jest następująca: po mailowym / telefonicznym potwierdzeniu terminu przesyłam numer konta w celu uiszczenia zaliczki. Zaliczka w przypadku rezygnacji z rezerwacji nie jest zwracana!

Na miejscu możecie Państwo bezpłatnie korzystać z pełnego wyposażenia kuchni oraz telewizora z DVD (w 3 mieszkaniach). 

Standardowe godziny zakwaterowania (check-in) 13:00-20:00, prosimy o opuszczenie mieszkania (check-out) do 11:00. Wcześniejszy/późniejszy check-in oraz check-out na zapytanie - dodatkowa opłata 20 EUR.

Check-in w niedzielę i święta to dodatkowy koszt 10 EUR.

Dodatkowe płatności to równowartość 40 EUR - jest to koszt obsługi przez rezydenta - wydanie kluczy w apartamencie, pościel, sprzątanie po wyjeździe. Przy wydawaniu kluczy pobieramy kaucję 200 PLN, którą oddajemy Państwu po opuszczeniu mieszkania - najczęściej przelewem bankowym.

Koszt bezpiecznego parkingu tuż przy apartamencie to 10 EUR / doba (w apartamencie Spandauer Damm 5 EUR). Internet 3 EUR / doba.

 

Kontakt